ژانویه 12, 2020

بهترین دوربین مدار بسته چه ویژگی هایی دارد؟معرفی بهترین دوربین مدار بسته

بهترین دوربین مدار بسته

در این مقاله قصد داریم تا بهترین دوربین مدار بسته را در بازار ایران معرفی و مورد ارزیابی قرار دهیم.با ما همراه باشید.

امروزه یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد امنیت و بررسی خطرات احتمالی دوربین های مدار بسته هستند.این تکنولوژی میتواند یکی از بهترین روشهای پیشگیری از تهدیدات باشد.در بیست سال اخیر فروش این دوربینها بیش از صد برابر رشد داشته که موید فراگیری و کارایی این دوربین ها است.

جهت مشاوره دوربین مدار بسته شرق تهران تماس بگیرید

ساعات تماس با ما بین 9 صبح تا 9 شب میباشد


لینک واتس آپ ایمن سازان

WhatsApp-Log

پیج اینستاگرام ایمن سازان

  ایسنتاگرام
 

 

اگر نیاز به شماوره در این زمینه دارید ، حتما با کارشناسان با تجربه ما در این زمینه تماس بگیرید:

02144298010

09122250138

09332250138

مطالب پربازدید هفته:

۵ ویژگی دوربین مدار بسته خوب و با کیفیت

بهترین دوربین مدار بسته چه ویژگی هایی دارد؟

در اینجا ویژگی های بهترین دوربین مدار بسته بیان میشود

1 – کیفیت تصویر

5 ویژگی دوربین مدار بسته خوب

پیکسلهای یک دو.ربین مدار بسته خوب

کیفیت تصویر بوسیله واحدی بنام پیکسل بر اینچ ارزیابی و اندازه گیری میشود.هر پیکسل کوچکترین واحدتشکیل دهنده تصویر است.هر چه این اجزا در یک سطح ثابت بیشتر باشد ، تصویر ار اجزای بیشتری تشکیل شده و در نتیجه قدرت تفکیک تصاویر در دوربین مدار بسته بیشتر است.

کیفیت تصویر نقش زیادی در ارزیابی کارایی یک دوربین مدار بتسه میباشد.

2 – بزرگنمایی

بزرگنمایی

یک دوربین مدار بسته خوب که دارای قابلیت بزرگنمایی است

قابلیت بزرگنمایی یا همان zoom کردن یعنی افزایش عمق تصویر بوسیله تغییر در مرکز کانونی لنز دوربین مدار بسته.قابلیت بزرگنمایی نیز همانند کیفیت تصویر تاثیر زیادی بر کارایی دوربین مدار بسته دارد.زیرا یک دوربین مدار بسته با قابلیت بزرگنمایی بالا میتواند پوشش زیادی را در عمق تصویر برای کاربر فراهم کند.بدین وسیله میتوان موارد مشکوک در فواصل بالا را تشخیص داد.البته در این مورد دارا بودن کیفیت تصویر که در مورد قبل گفته شد نیز تاثیر زیادی دارد.

3 – دید در شب

نور مناسب دوربین مدار بسته غرب تهران

قابلیت دید در شب یکی از ملزومات دوربین های مدار بسته است.خصوصا موارد استفاده بیرون از ساختمان.طبق بسیاری از بررسی های صورت گرفته بیش از 66 درصد سرقتها در شب صورت میگیرد از این رو قابلیت دید در شب اهمیت مضاعفی پیدا میکند.

4 – تفکیک تصویر

فریم بر ثانیه.بهترین دوربین مدار بسته

همانطور که میدانیم ، یک فیلم ، از نشان دادن تعداد زیادی تصویر در کنار هم تشکیل میشود.کیفیت فیلم یک دوربین مدار بسته ، بسته به توانمندی ان در ردیف کردن تصاویر در یک بازه زمانی دارد.این مولفه را با فریم بر ثانیه میسنجند.هر فریم یک عکس است و هر چه بیشتر باشد تعداد عکسها در یک ثانیه بیشتر و کیفیت نشان دادن یک فیلم بیشتر میشود.با افزایش این قابلیت ، حرکات را بهتر میتوان تشخیص داد.

5 – قابلیت چرخش

یک دوربین مدار بسته خوب که قابلیت چرخش عمودی و افقی دارد

ویژگی های یک دوربین مدار بسته خوب.ایمن سازان پارس

چرخش یک دوربین مدار بسته به آن این اجازه را میدهد تا بتواند زوایای بیشتری را پوشش دهد.برخی از دوربین ها قابلیت چرخش 360 درجه را دارند و این نشان میدهد که این دوربین ها تمام سطوح را پوشش میدهند.البته نصب این دوربین ها در هر جایی مورد تایید نیست.اما قابلیت مهمی برای یک دوبین مدار بسته به حساب میاید.

ادامه دارد

ارسال دیدگاه